Opinie
Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za szczere słowa, którymi obdarowują nas pisząc opinie na temat naszych usług.
Cieszy nas fakt, że nasze gabinety przyciągają całe rodziny i wzbudzają dużo pozytywnych emocji.
Każda Wasza opinia jest dla nas inspiracją i motywacją oraz utwierdza nas w przekonaniu, że warto świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.
Bardzo dobry dentysta/chirurg. Widać że jest to osoba z powołania a nie taki który liczy by jak najwięcej zgarnąć kasy. Bardzo dobrze wytłumaczy i doradzi. Szczerze polecam
Time Machine
Artur
Pani Doktor specjalistka na najwyższym poziomie.
Zawsze bałam się fotela dentystycznego, a tutaj 3 wizyty i zero strachu.
Dziękuję również za odpowiedzi na każde pytanie i pomoc, a i oczywiście przemiła i sympatyczna atmosfera. Polecam serdecznie 🙂
Dominika
Tanio nie jest, ale się opłaca. Wart każdej wydanej złotówki. Całkowicie bez bólu, nawet rwanie (nawet jak zejdzie zastrzyk). Profesjonalny, w każdym calu. Jakoś szalenie rozmownym nie jest, ale w końcu na kawę tam się nie idzie. Nigdy więcej żadnego innego dentysty.
Patrycja